Rabbimize hamdolsun. Bizi başı rahmet, ortası mağfiret ve sonu ise cehennemden kurtuluş olan bir Ramazan ayına daha ulaştırdı. Rahmet İnsani Yardım Derneği olarak Ramazan öncesi hazırlıklarımızı tamamladık. Bu Ramazan’da Sadaka, Zekat, Fitre ve hayırlarınızı Türkiye ile birlikte Dünyanın mahzun coğrafyalarındaki kardeşlerimize ulaştırmaya vesile olmak istiyoruz.

Tıpkı daha önceki Ramazanlar’da gerçekleştirdiğimiz gibi bu yıl da hayırlarımızla kardeşlerimize Ramazan sevinci yaşatalım, rahmet yeryüzünü sarsın. Umud olsun, kardeşlik olsun, mutluluk olsun bizi bekleyen kardeşlerimize.

Hayır ve infaklarınızı ihtiyaç sahibi muhacir, mülteci ve kimsesizlere ulaştırmak için Ramazan iklimininin bereketini en güzel vesile kılalım.

YARDIMLARI NERELERE ULUŞTIRIYORUZ?

Her yıl olduğu gibi bu Ramazan ayında da ekiplerimiz yardımlarınızı ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak için farklı ülkelerde yerlerini aldı. Bu yıl Zekat, Fitre ve diğer infaklarınızın dağıtımı İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye’de ihtiyaç sahiplerine ulaştıracağız. Dünya genelindeki Ramazan yardım çalışmalarımız Lübnan (Mülteci Kampları), Filistin (Gazze), Bangladeş (Arakan Mülteci Kampları), Sierra Leone, Suriye ve Yemen’de desteklerinizle gerçekleştirilecek.

Şüphesiz bu Ramazan da çok sayıda mahsun coğrafyadaki kardeşlerimiz bizlerden FİTRE, İFTAR ve RAMAZAN KUMANYASI yardımlarımızı bekliyor. Avf ve mağfiret ayı Ramazan’ın bereketiyle hayırlarımızı artıralım RAHMET YERYÜZÜNÜ SARSIN.

RAMAZAN 2021 İFTAR, KUMANYA ve FİTRE BEDELLERİ

Ramazan Kumanyası: 150 TL

Fitre: 28 TL

İftar (Kişi başı):  20 TL

Özel infak ve zekatlarınız için lütfen Derneğimiz’in +90 (553) 765 85 45 nolu iletişim telefonundan detaylı bilgi alınız.

EFT/Havale yaparken açıklama kısmına istediğiniz yardım çeşidini yazınız. (Fitre, İftar, Kumanya, Zekat)